Hedvábná stezka

Diskuse k filmu

Vysoké Tatry - Furkotská dolina

hrúza (Vlčák | 4/29/2012 10:06:55 PM )
tak toto sem snad bylo dáno omylem. Komentátor dýmkou, hloupý pozér. Škoda času.
Vaše jméno či přezdívka
Titulek
Text
Opište kód Kód
hrúza (Vlčák | 4/29/2012 10:06:55 PM)
tak toto sem snad bylo dáno omylem. Komentátor dýmkou, hloupý pozér. Škoda času.
Ako by som bol s vami (Pavel z BB | 4/11/2012 6:45:35 PM)
boli sme aj mi na podobnom (aj keď kočky chýbali) ,atmosféra zachytená báječne, no hudba v pozadí...čo prišlo, hory báječné-kamera menej šminkovať a pri začiatkua konci zaberu postáť2-3 sekundy.
Inak fajné.
RE: Ako by som bol s vami (Zdenda Bouda | 4/19/2012 12:24:32 PM)
Moc děkuji za reakci a hlavně podnětné poznámky. Hezký den.
Díky za příspěvek (Zdenda Bouda | 12/12/2011 11:47:11 AM)
Předem děkuji za příspěvek, i když negativní. Jsem nadšen, že Vás moje video vyprovokovalo k tomu, že jste si našel čas sem něco napsat. To se tu nestává často :-)
Souhlasím s Vámi, že toto video není příliš povedené. Jedná se o můj čtvrtý pokus s kamerou a úplně první vyprávění příběhu ex post. Takže z tohoto hlediska je pro mě "experimentální ". Hudba je moc tvrdá a vůbec jsem si nepohrál s napasováním muziky do jednotlivých scén. Kamarád mi říkal, že při vyprávění s dýmkou na něj zde působím jak ovčí babička :-) S dýmkou mám před kamerou ještě velké plány, ale snad se to povede lépe.
Ještě jednou děkuji za příspěvek a všem přeji hezký den.
Otřesný popisování cesty s dýmkou. (Danny | 12/5/2011 7:22:04 PM)
Z dokumentu jsem zklamaný, muzika mě úplně odrazovala, protože do takovéhoto prostředí se absolutně nehodí, ale co mě nejvíce odradilo na tomto dokumentu, který ještě není ani tak dlouhý bylo, jak pán počítám, že Zdenda Bouda při popisování Vaší cesty kouřil dýmku a to i uprostřed věty, kterou tím přerušil. Otřesný. Promiňte za tak negativní komentář, ale je to můj názor a myslím že by to mohlo být mnohem, ale mnohem lepší. Mnoho zdárných výstupů a snad se v sestříhání videa a výběru ozvučení polepšíte.