Hedvábná stezka

Cestovatelské novinky podzim 2014

CESTOVATELSKÉ NOVINKY

Cestovatelé a cestovatelky,

podzim patří mezi cestovatelsky nejnabitější měsíce, ať už se to týká cest do exotických míst nebo spousty cestovatelských akcí konaných v našich zeměpisných končinách. Přinášíme vám proto opět spoustu zajímavých tipů na výlety přes půl světa nebo třeba jen do vedlejšího města.

Debata o zdraví i výstupu na Pik Komunisma na HedvabnaStezka.cz

Festival Obzory

První listopadový víkend (1. a 2. 11.) vás zveme na největší cestovatelskou a outdoorovou událost roku FESTIVAL OBZORY, který se koná na pražské Filozofické fakultě UK. Bude pro vás připraveno 6 sálů s top cestovatelskými a outdoorovými přednáškami (např. horolezci Mára Holeček a Honza Trávníček, kajakář Jakub Kajman Šedivý, highlinerka Anča Kuchařová horský vůdce Jan Bednařík, cestovatelé Martin Mykiska, Lenka Klicperová, David Švejnoha nebo motorkářka Dominika Gawliczková, běžci ultramaratonů Ivanka Pilařová, Honza Zemaník nebo Dan Orálek), workshopy (outdoorové, cestovatelské, kreativní, kulinářské, hudební, taneční, fotografické, o tréninku a výživě a další), 3 rozlehlé chodby s doprovodným programem, premiéra Snow film festu a ukázky z Expediční kamery. Více informací naleznete na www.FestivalObzory.cz

Cestovatel Martin Leow promítá o Mongolsku

Do nekonečných stepí Mongolska zve cestovatel a fotograf Martin Loew. Na svých komentovaných diashow vypráví Loew poutavý příběh dobrodružné cesty plný krásných fotografií i skutečně nevšedních zážitků z cesty po nejméně obydlené zemi světa. Termíny diashow, fotky i cestopis najdete na www.promitani.cz.

Barma, Tibet i hmyzí kuchyně v Klubu cestovatelů

V pražském a brněnském Klubu cestovatelů pokračují podzimní přednášky. V Praze se můžete těšit na povídání o Barmě, Íránu či Ekvádoru v Brně jsme pro vás připravili večery s hmyzí kuchyní nebo tibetsko-čínský večer. Více na www.klubcestovatelu.cz.

 

Poslední komentáře